Dokonalá letná párty s igift.sk

letna-partyKeď sa povie leto, tak si asi každý mladý človek predstaví nejaký hudobný festival plný ľudí alebo príjemnú grilovačku či chatu s priateľmi. Každá z týchto akcií by sa mala niesť v duchu tej najlepšej zábavy. Ak sa však obávate, že na najbližšej letnej párty to bude opäť len o bezduchom pití alkoholu, tak tomu zabráňte vďaka skvelým vychytávkam z internetového obchodu igift.sk.

Ak chcete, aby boli vaše chaty a grilovačky naozaj na úrovni, tak môžete staviť napríklad na rôzne spoločenské hry, ktoré vás zabavia. Pokiaľ vás je menej, vynikajúca je napríklad spoločenská hra twister, no určite nič nepokazíte ani klasickými kartami, s ktorými sa dá toho hrať naozaj veľa.

V prípade, že by ste chceli rozprúdiť zábavu inak, tak môžete staviť na párty v maskách. Každého iste pobaví napríklad maska Gangnam style, ktorá vyzerá ako rapper PSY. Zaujímavá je však i maska V ako Vendetta, prípadne môžete staviť na vtipnú afro parochňu, ktorú si iste bude chcieť každý vyskúšať. Uvidíte, že vaše fotky vo veselých maskách vám budú vedieť vyčarovať úsmev na tvári aj za pár rokov.

letnaparty

Pokiaľ ste pozvali kamarátov k sebe na grilovačku, tak sa určite musíte vybaviť zásterou s vtipným motívom. Pre športovcov odporúčame futbalovú grilovaciu sadu, ktorá okrem zástery s futbalovým motívom obsahuje aj rukavice a 3 nástroje na grilovanie. Ak to však chcete poňať ešte vtipnejšie, tak možno na vašich priateľov zapôsobí zástera Plná výbava, ktorá má hneď 3 vrecká na pivo, vrecko na chilly omáčku a hasiaci prístroj, soľničku a koreničku, ale obsahuje aj otvárač na pivo. V takomto výstroji budú vaše grilované špeciality chutiť naozaj každému, aj keby náhodou trochu prihoreli.

Pred hocijakou párty vám však odporúčame pozrieť si aj ponuku tovaru v kategórii alkoholové darčeky. Tie totiž vedia urobiť na každej párty skvelú náladu, vďaka svojej originalite a vtipu. Nájdete tu aj množstvo hier s alkoholovým nádychom, a tak jednoducho spojíte popíjanie s naozajstnou zábavou.

Prajeme vám príjemné leto plné podarených akcií a samozrejme „Na zdravie!“.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.